Средно општинско земјоделско шумарско училиште

Ѓорче Петров - Кавадарци

службени лица за посредување со информации

  • Горан Златев Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  тел: 075 281 711
  • Тања Камчева Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.