Средно општинско земјоделско шумарско училиште

Ѓорче Петров - Кавадарци

директор. Ратка Росомански

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

 биографијата на одговорното лице можете да ја превземете на следниот ЛИНК